Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-04-2008, 05:37 PM   #47 (permalink)
ikizruh
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Assertive(Hakkını Savunan)Olma

Alıntı:
yeliz Nickli Üyeden Alıntı
bir de başarı servisi ile girdiğim ve bitmek bilmeyen muhattaplık durumları var
durum şu ki ne zaman başarı güvencesi ile bir cep telefonu alsak bir aksaklık yaşandığında yasal süreyi ihlal etmeden geri dönmüyorlar.bu konuda kendilerine dünya kadar mail attım dilekçe yazdım ancak hiçbiri fayda etmedi.en son belediyede tüketici hakları heyeti varmış.durumu onlara sevk ettim.telefonu başarıya vereli 2 ayı geçti çünkü heyetten hala sonuç bekliyoruz ama malesef 2 aydan önce sonuçlanmıyormuş o da.ama bu kez ümitliyim umarım bu heyet pişman eder başarıyı

bunun dışında geçenlerde kardeşimle alışverişe gittik.etiketi olmayan bir bluz beğendi kardeşim kasaya gidip fiyatını sordu ve şaşırtıcı bir şekilde nerdeyse %70 indirimde olduğunu anladık.sonra kasadaki kızlar fısıldaşmaya bu nası bu fiyat olur reyonu nerde başka var mı demeye başlamış bunları kardeşim duymuş ben de o sırada kabinde bişi deniyordum.tam çıktım alma kararı aldım o da ben de bu bluzü beğendim alıcam dedi.kız yanımıza geldi "pardon o ayrılmıştı alıcak mısınız?yani tamamen benim hatam ayrıldığı için buraya konmaması gerekiyordu.haftaya bunlardan tekrar gelicek" dedi.kardeşim de neyse diip sinirle verdi.ben beynimden vurulmuşa döndüm.çünkü gittiğimiz mağaza izmirin en iyi alışveriş merkezlerinden birinde ve oldukça iyi bir yer.kasaya yöneldim."sizin için utanç verici olmalı dedim"kız şok geçirdi tabi ben o an neredeyse kızı dövücem ama sakin olmaya çalışıyorum."pardon anlamadım hangi konu dedi?" "böyle bir markanın sayenizde müşteri memnuniyeti konusunda başarısız olması gerçekten üzücü" dedim.kızın yüzü kıpkırmızı oldu özür dilemeye tekrar tekrar zür dilemeye başladı.ama ondan ziyade alt tarafı bir bluz için bir insana böyle çıkışmam en çok beni şoke etti.tabi bize yine de onu satmadılar ama neredeyse almış kadar oldum.ama fısıldaşmalarından ürettiğimiz teoride içlerinden biri satın aldı onu galiba ağla
anaa çok kötü bir durum ya valla yaşamış gibi oldum.vermeseydin keşke yetkiliyi isteseydin çıngar çıkarsaydın.olmadı şikayet edeceğini söyleseydin.sana yapılan gerçekten terbiyesizlik arkadaşım
ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla