Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-03-2008, 01:59 AM   #45 (permalink)
karaborsa
Teğmen

karaborsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9
20 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karaborsa is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Assertive(Hakkını Savunan)Olma

Selam

Berlinde yasiyorum avrupada yasayanlar bilirler konsolosluklarda sorun yasamayan yoktur.

Askerlik meselesi ile ilgili bir hastahaneden raporlarim konsolosluga gönderildi nezaman telefon acip sorsam malesef giden rapor bulunamiyor 1 ay gecmesine ragmen ortada rapor felan yok konslk calisanlari(memurlar) yeni rapor cikartmami eskisinin zaten hükmünün kalmadigini söylemeye calisiyorlar.

bende konsoloslugun bagli oldugu büyük elciligi aradim ve durumu bildirdim benden yazili olarak shikayetimi yazmami söylediler fakat yazi ile shikayete gerek kalmadan ertesigün konsolosluktan telefon geldi telefondaki memur bey raporumun bulundugunu ve acilen konsolosluga gelmemi arzetti bende gittim iceri girdigimde ismimi söyleyince memurlardan biri senmiydi bizi shikayet eden diye yüksek sesle konusunca diger memurlar bana bir bakis attilar ürkmemek mümkündegil

kisacasi neyi nasil halledecegini bilmen gerek yoksa kimse senin icin kalkipta yüzlerce dosyayi karistirmaz ama emir büyük yerden gelince degil yüzlerce depo dolusu olsa mecburlar

bugün hala avrupada yasayan vatandaslarimizin cogu büyük elciligin konsoloslugunda üzerinde oldugundan haberdar degiller eger olsalardi sanirim bircok yerdeki konsolosluk calisanlari heryil degisirdi

islerini iyi yapan yardimsever memurlarimizi tenzih ederim

saygilar

ister onu horgörün, asagilayin, kücük düsürün. isterseniz ona sahip cikin. Secim Sizin
karaborsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla