Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-03-2008, 10:03 PM   #27 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: burre'ye gidelim

aslında geçti gitti o günler ama yalnız olmadığını söylemek için anlatayım..oğlum 2000 yılında mezun oldu üniversiteden..sordu anne askeremi gideyim yüksek lisansmı..aman oğlum askerlik kaçmıyorya, yüksek lisans yap dedim..yeni iflas etmiştim..depresyonun diplerinde yaşıyordum..oğlumun eve dönüşüyle hayata bir ucundan tutunmaya çalışıyordum..sıfır lirayla yüksek lisansa başadı..parttime iş arıyor..bulamıyor..öyle bir durum yaşıyoruzki yaşar holdingin sahibi selçuk yaşar torpil yaptığı halde pınar su ürünlerinde oğlum iş bulamıyor..her yerden destek var ama iş yok..bir gün oturdum..ne yapsam..elime nasıl geçtiyse biraz param var..oğluma sordum..bak ben bir şeyler dikip satabilirim ama ya oturucam dikiş dikicem yada bir şeyler alıp satıcam..bir şeyler alıp satmaya sermaye yok..ben bokser diksem sen satarmısın..satarım dedi.. ben evde bokser diktim oda ege üniversitesinde proflara, öğretim görevlilerine sattı..ben üniversite mezunu çocuk,üniversitede don satıyor diye üzüldüğüm zaman..aman anne egede kim ne renk don giyiyor biliyoruz işte diye beni rahatlamaya çalıştı..hayat inişli çıkışlı..mutluluk o, zaman için, bizi utandıracak bir şey yapmamaktı..ana oğul elele vermek ve zorluklara karşı birlikte olmaktı..şimdi geçti o günler çok şükür..şimdi o günler geçtiği için mutluyuz..yeni günlerde daha iyi şeyler yapabileceğimizi bildiğimiz için mutluyuz..mutlu olduğumuz için yarın yine mutlu olacağımızı biliyoruz..seni alkışlıyorum.kutluyorum...boş oturmuyorsun yaptığın her işi benimseyerek ve çok iyi yap balım ..her gün daha iyisine gebe..her gün, yine yeni ve yeniden mutlu olacak sebepler doğuyor..daha fazlasına layık olduğunuzu biliyorum..ve yaradandan bunu istiyorum sizin için...