Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-01-2008, 05:14 PM   #8 (permalink)
huseyin1842

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
huseyin1842 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: KAÇ GÜN DİNLEDİKTEN SONRA BU ETKİYİ HİSSETTİNİZ??

Arkadaşlar bu siteyi hazırlayan arkadaşa gerçekten cok teşekkür ediyorum.cok emek verilerek hazıırlanmış olduğu belli.ama benim bazı şikayetlerim var.bazı arkadaşlar 1 gece dinledim herşey değişti diyor.ben sürekli kişisel gelişim kitapları okuyorum.sanırım yüzden fazla kitap okumuşumdur iki yılda.hiç bir şey okumadan ,ögrenmeden ,bilgi sahibi olmadan direk sadece bi müzik dinleyerek insanın hayata bakış açısı değişemez bana göre.bir çok mp3 yükledim hiç birinde hiç bir ses duymadım.insanı etkileyen insanı vurucu konuşmaların hiç biri duyulmuyor.. benim kulagımın duymadığını bilinç altım da duyamaz.BENİM BU SİTEYİ HAZIRLAYAN ARKADAŞTAN RİCAM ARKA FONDA VERİLEN SESİ BELİRGİN BİR ŞEKİLDE DUYMAKK İSTİYORUM.ve bu şekilde insanlara cok daha fazla yardımcı olacağına inaıyorum.BU KONUDA NASIL Bİ TEKNİK KULLANILIYOR BİLGİM YOK AMA BU ARKA FONDAKİ SÖZLERİ DUYURACAK ŞEKİLDE BİR DÜZELTME YAPILABİLİRSE DAHA ETKİLİ OLACAĞINA İNANIYORUM.BU MAİLE CEVAP VEREBİLİRSENİZ COK SEVİNİRİM.
COK TEŞEKKÜR EDİYORUM İYİ AKŞAMLAR.........
huseyin1842 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla