Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-01-2008, 01:27 PM   #3 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Defduru'nun Güncesi

hayırlı olsun günlüğün defduru cum..

niye olmasın tabii.. harika bir iş yapmışsın günlük açmakla..
sıkıntılarından kurtulup.. bolca mutluluğu anlattığın yaşamınla dolar inşallah sayfaların..

telkinlerin hepsinde ortak nokta mutluluk.. huzur ve sağlıklı yaşam.. lakin mutluluk adında genel bir telkinimiz yok..
şahsi özel telkinin mi onu anlayamadım.. dusun

bizce diye bir şey yok aslında .. telkinleri dinleme kararını kendin vereceksin kuzucum..

şöyleki..

ilk başta suçluluk ve ego.. bilinçaltına diğer telkinlerin daha rahat etki yapabilmesi için şart..
15-20 gün kadar sonra suçluluk u çıkar lakin dönem dönem bu kadar uzun olmasada listende yer alsın..

kendine güven ile birlikte genel olarak anne olanların yaşadıkları depresif duygulardan dolayı depresyonu eklemeni öneririm..

listeni birden aşırı kalabalık hale getirme.. en ihtiyacın olan hangisi ise onlarla başla ve diğerlerini ortalama 2 aylık aralarla ekle..

her telkin yeni kodlamalar yapmak için bilinçaltına mesaj veriyor.. birden çok yüklenmen sana ağır gelebilir..
değişiminin kalıcı ve kolay olabilmesi için devamlılık ve sürekli yükselen bir çıtayı takip et..

anlattıkların bana kendini arkadaşının çocuğuna karşı sorumlu hissetmenden kaynaklıiçsel suçluluk gibi geldi..
yardımcı olabilecek düşüncelerin vardı.. yanlış davrandıklarını biliyordun ama bunun onların yaşamlarına müdahale
gibi algıladığın yada üzerine vazife değil diyerek söylemedin..
bu sende doğru olanı yapmadığın için bir çocuğa karşı duyduğun sevgi sorumluluğun içsel olarak tepki vermesine yol açtı..

daha sonra onlar senin sınırlarının içerisine girdiler ve meleklerini de hedef yaptılar..
onların alanlarında olduğun için yada kendi çocukların çok şükür sağlıklı oldukları için bir başkasına gösterceğin tepkiyi onlara veremedin..

bu seferde kendi çocukalrımı savunmadım psikolojisiyle kendini suçladın..

hala içinde bir yerlerde öyle değilde böyle davranmalıydım diye alternatif seneryolar üretiyo olabilir bunun içinde sıkılgan bir ruh hali içinde olabilirsin..

yapacağın tek şey var .. olması gerektiği gibi oldu..
yoluna devam edip meleklerinle güzel günler geçireceksin..
içindeki karmaşa şu anını mahvediyor çünki.. meleklerinin sana endişeli gözlerle bakmalarını mı yeğlersin..
yoksa şimdi evde birlikte yağacağınız bir piknikle mutluluktan koşuştururken sevgi dolu bakmalarını mı tercih edersin..

seçimini yap ve yolda ilerle..

sevgiler..