Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 20-03-2009, 07:32 PM   #11 (permalink)
pitircik
Teğmen

pitircik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,561
81 Mesajinıza toplam 529 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of light

.. Değerli paylaşımlarınız için hepinize çok teşekkür ederim..
Evet, sanırım ben salt kendimden yola çıkarak bu sorunun tek bir noktasına değindim, ki değindiğim "istememe.." durumuyla ilgili şöyle de bir şey var: Gerçekten isteyip istemediğimi ararken beni bu noktaya kadar getirdi..hala da bilmiyorum doğrusu..niye erteliyorum'un cevabını hala arıyorum..
Ve Sevgili Merto, size de çok teşekkürler..Verdiğiniz soruları içtenlikle cevaplamak belki bir başlangıç olacaktır..

Sevgiler..

NOT:
Bu arada "Ertelemeyi bırak" telkinlerini dinleyenler var mı aranızda?
Ben dün başladım telkinleri dinlemeye.. ego ve suçlulukla başladım..rehber bölümünde bunlarla başlamanın daha doğru olacağı yazıyordu..Daha sonra "Ertelemeyi bırak"ı eklemeyi düşünüyorum..
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
pitircik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler