Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-2009, 03:35 PM   #9 (permalink)
yas_min
Üsteğmen

yas_min - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 751
167 Mesajinıza toplam 1,141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to behold

Merhaba,

Dün belirttigim gibi çok yogun bir gündü, sorun yok , güzeldi hersey.

Sadece telkinlerimi anca aksam 1 2 saat dinlyebildim, ipodun sarji bitmisti, evet uykum vardi ve ugrasmadim, uyudum erkenden.

Sabah uyandim, uyanir uyanmaz ev isine basladim, hava o kadar guzelki, evimde bahar havasi olsun istedim.
Inanin saat 13.30 a kadar sigara aklima bile gelmedi, ki normalde is yaparken bile agzimdan eksin olmazdi.

Bir kaç seye dikkat ettim, yani bugun farkina vardim. Dün uzun zamandan beri yapmam gereken birseyi yapmisim, bu gun dikkat ettim. 1 senedir hep diyordum, artik kirlilerin sepeti yetmiyor, yani artik bir renkliler icin birde beyazlar icin sepet ayarlamam gerekiyordu diyordum, fakat yapmiyordum.
Dün harika bir ikili aldim:D cok yakistilar banyoma, iki bej renginde sepet , çok SIK ve dekoratif oldular.

Evet farkina bugun vardimki erteledigim bu sepetleri sonunda yaptim.

Yanliz soyle birsey var bugun, yani ne oluyor bugun 4. gunum aksama 5. gecem olacak. Bugun sanki gerginim, sorun yok ! yani sanirim dalgalaniyorum

Bunuda fark etmek guzel birsey tabikii

Sevgimle...

Aaaa evet bide su var, doymak diyoduk redflowers 'le , evet bugun doydugumu his ettim , fakat baya bi geç olmustu

Sofradan kalktim, 5dk sonra karnim sisikti, yani sanki kocaman bi koyunu tek basima yemisimde oyle bi siskinmik vardi ... guzeldi valla ne diyim:)

AYRICA SHAMANIC TEN ÖZÜR DILERIM SHAMANTIC DEMISIM, YENI FARK ETTIM.
yas_min isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla