Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-03-2009, 12:33 PM   #13 (permalink)
keskin38
Üsteğmen

keskin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,355
246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold

Merhaba Atakan bey.
Sİgarayı bırakla ilgili diğer sayfalar cevaba kapalı oldugu için buraya yazdım.umarım görürsünüz.
Size sormak istedigim bişey var: sigarayı bırak telkinlerindeki süre farkı. ney versiyonu 27 dk, new age ise 4 küsür.telkın ıcerıgıne baktım. 5 bölümden olusan bir metin var.şimdi uzun olan ney versıyonunda butun bölumlerın okundugu aşikar da new age versıyonundakı telkın metnı nasıl bısey? dıger uzun metnın hangı bolumlerı okunmus veya karma bır metın mı hazırlanmıs merak ettım.Dün sigarayı bırakmaya karar verdım ve lısteme sıgarayı bırak telkınını ekledım.(19 saattir içmemişim :) ) umarım işe yarar telkin.diger telkinler işe yaradıgına göre ben bunun da yarayacagına inanıyorum.fakat telkın içeriği kafamı karıstırdı ıste.uzun olanı dınlemek daha mantıklı ama yarım saat ney sesı duymak bıraz sıkıcı oluyo.ne önerirsiniz bana ?
DAHA İYİ
hissediyorum :)
keskin38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla