Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-02-2009, 11:19 PM   #9 (permalink)
hayaletlord
Teğmen

hayaletlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
22 Mesajinıza toplam 163 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayaletlord will become famous soon enoughhayaletlord will become famous soon enough

Alıntı:
serhatt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar

Atakan bey dalışta ilk deneyiminizmi?
şahsen ben 15 senedir serbest dalış yapıyorum.sarozda yazlığım var yazın 3 ay boyunca hafta sonları dalışa gidiyorum,dalmak artık benim için hayatımın bir parçası haline geldi.kışında işten fırsat buldukça gidiyorum saroza ayrıca dalış takımlarımı istanbula getiriyorum marmarada sarozdaki kadar güzel olmasada dalıncak yerler var.suya daldığınız anda hayattaki olumlu yada olumsuz herşeyi aklınızdan atıyorsunuz ve suya odaklanıyorsnuz.su altını,dalışı herkese tavsiye ederim farklı bir dünya,farklı bir ortam.
slmlar

offf..be nerdeyse küçüklüğümden beri hayalim. bir dalmak birde paraşütle atlamak. yüzmeyi ve denizi iyi bilirim. aynı zamanda karadenizliyim, ama ne gariptir dalmaya veya sertifika almaya bir türlü vakit bulamadım. inşallah en ksa zamanda...hayatın teferruatlarıyla uğraşmaktan kendi isteklerime vakit ayıramadım bu zamana kadar. ama bundan sonra. ekonomik olarak gücüm yettiğince kendi istediğim hayatı yaşamaya karar verdim.bakalım.becerebilecekmiyim.
hayaletlord isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla