Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-02-2009, 09:57 PM   #6 (permalink)
hava-hoş
Üsteğmen

Tesekkür: 1
74 Mesajinıza toplam 213 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hava-hoş is an unknown quantity at this point

esmas bugün ne durumdasın bilmiyorum,,mesajını şimdi okudum arkadasım sadece 3 dk içme isteği en fazla...o dk ları geçirince bitiyo..ve içsen de o 3 dk geçiyo,,içmesen de ..en iyisi içmeden geçirmek öyle değil mi...ben artık o krizleri atlatıyorum aramıyorum çünkü biliyorum ki,,içtikten sonra sil baştan olacak yine...bırakma süreçlerimin kiminde kah yenildim kah yendim o dk ları ama hiç yılmadım bıkmadım usanmadım...tam gaz yola devam..şunu unutmuyorum,,içmekte içmemekte benim irademe bağlı..istesem paketlerce içebilirim buna kimse engel olmaz,,,ama biliyorıum ki yine istesem inatla içmem...herşey benim elimde bana bağlı...ama biz.,içmemeyi seçiyoruz hepsi bu..doğduğumuzda içmiyorduk,,bu alışkanlığa sonradan başladık ,o halde sonradan bu alışkanlık bitebilir..aslında çok basit...birazda büyütmeyelim kafamızda bu bırakma işini,ben bunu anladım.şöyle bi 21 gün içmeme alışkanlığını sürdürebilirsen devamının geleceğinden eminim...sevgiyle kal....