Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-02-2009, 03:42 AM   #3 (permalink)
rex
Teğmen

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rex is an unknown quantity at this point

arkadaslar ben sigarayi birakali 10 ay oldu birkac sefer bundan once denemistim sonunda basardim sukurler olsun allahima.ilk baslarda butur bogazda yamalar,kiloalmalar,asiriderecede sinirlilik,sigara icme istegi piskoleji degisikligi falan gibi belirtilerbendede oldu fakat 2hafta sonrasi inanilmaz bir rahatlama oluyo muthisbir enerji oluyo insanda onu tatmak herseye degerbence, yeni dogmus cocukgibi hafiflir insan ,durdugun yerde durasin gelmiyo hareketetmek istiyorsun devamli .o yorgunsu bitkinhalin ortadan kalkiveriyo,nefes alisin heranlamiyla hissedecegingibi bir belirginlik gosteriyo kisacasi birakip bu duygulari tatmanizi dilerim.sadece isteyin sizi icmeye iten nedelerden uzaklasin bellibirsure arkadacevresinden eger sigaraiciyorlarsa tabiki caydan ,kahveden, yemekten sonra iciyorsaniz yuruyusecikin o isteginizi kafanizdan daha kolay atmanizda yardimci olur.ben birakabildiysem herkes birakir gunde 2 paket iciyordum zaltarak birakma calistim dahada fazllastiriyordum birden birakmak en kesin cozum bence,umarim sizde basarirsiniz .saygilar
rex isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla