Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-01-2009, 01:51 PM   #8 (permalink)
perilice58
Üsteğmen

perilice58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 488
259 Mesajinıza toplam 1,226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perilice58 will become famous soon enoughperilice58 will become famous soon enough

Alıntı:
gunesim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende çalışmaya başlayamadım henüz. perilice58 kamu yönetimi mp3 lerini nerden indirdiğini söylersen çok sevinirim.
anadolu edu tr sayfasına gir

Yukardaki açıköğretime fare ile gel e- öğrenme portalı na gir oturumu aça tıkla gelen sayfada tc kimlik numaranı gir hangi fakültede okuyorsan bölümleri hangi dersi istiyorsan onu tıkla içine gir e sesli kitap deneme sınavları kitabın yazılı olarak tv programları hepsi var ben ordan indirdim bilgisayarıma dinliyorum sözellerde baya iyi oluyor.... kitaptan da takip edebilirsin birde o bölümde önceki yıllarda çıkan sınav sorularıda var ... iyi çalişmalar şimdiden ....

Evet mumin arkadaşım tembelliği üzerinden atıp çalışmaya başladın sen tebrik ederim darısı bizlerin başina ....

Sanemce hiç sorma bir başlasak gerisi gelecek aslında...

benim derslerim : iktisada giriş , genel muhasebe , genel matematik üç dersim kaldı bu seneye ...