Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-01-2009, 11:17 AM   #5 (permalink)
farkvar
Üsteğmen

farkvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 202
98 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
farkvar is an unknown quantity at this point
Wink

nevresim hoş geldin ben yorgan şaka yapıyorum alınma nikin güzel bak ne diycem bende sf lı bırı olarak sana destek vermeye hazırım şimdi ben bir haftadır adil mavişin ses kaydını dinliyorum yani hipnoz cd gibi sende dinle sosyal ortamlarda insanların yanında kendini kabullenemeyenlerde dinlesin aslında bunu bugun paylaşmak için açtığımda senin mesajını gördüm çok üzüldüm bir hafta önce shamanıc özlem ablamla sıkıntılarımdan bahsedıyordum ama onun önerileriyle gene ego suçlulugu başlamıştım ama fark ettimki suçluluk telkini beni aşağı çekiyordu yani eski olumsuzluklar geri geliyordu yüzüm kızarıyor yanıyordu en büyük şikayetim buydu gerçekten bugunle beraber 7 gün oldu süper değişimler var bugun toplantıda patronun gözlerinin içine bakarak dinledim konuştum espiri yaptım ama sakın yanlış anlama suçluluk telkinini suçlamıyorum :D 2 hafta sonra çıkar bence fazlası zarar .

RapidShare: Easy Filehosting

buradan indir ve rahat bir yere uzan gözlerini kapat daha önce gevşeme çalışmaları yaptınmı bilmiyorum ama ben ne zamandır yapıyorum neyse uzandın burnundan yavaş yavaş derinnn nefes al ve 3 kadar say yavaş yavaş ağızdan ver ve ses kaydını dinlemeye devam et bir kaç dk sonra daha çok geveşeceksin kaydı dinle daha iyi anlarsın herşey çok güzel olucak ego kendine güven dinle sen genede ama suçluluk telkinini çıkar sonra gelişmeleri yaz görüşmek üzere kendine sevgiyle ii bak