Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-10-2007, 08:17 PM   #53 (permalink)
tresome
Teğmen

Tesekkür: 0
26 Mesajinıza toplam 68 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresome is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Çekim yasası-somut örnekler

Söylediklerinde haklısın aslında...
Ancak ben kişiye özel derken, çekme şekilinden bahsediyorum, mesela benim bu secret kitabında yada diğerlerinde anlatılanlara zerre kadar uymadan hatta belkide tam tersi şekilde davranarak çekmiş olduğum bir sürü şey var zamanında, yada yine aynı şekilde davranarak çekemdiğim bir sürü şeyde var...Yani gerçekleşen isteklerimin nasıl gerçekleştiğine dair bir yöntem yok, yada bir ortak nokta yok, ya da var ama ben daha bilmiyorum...
Şimdi kişiye özel derken ne demek istediğimi daha derin açıklarsam eğer;

Yani herkes farklı tavırlar ve yöntemlerle çekim yasasını kullanıyor olabilir, en basitinden bazıları eksikliğini çekince daha çabuk gerçekleşiyor demiş ancak kitapta eksikliğini hissederseniz, daha çok gecikeceğinden bahsediyor...Bende diyorum ki bu belkide kişinin bilinçaltı, inançları,yaşamış oldukları, öğrenmiş yada daha öğrenmemiş oldukları,saf düşünebilme yetisi...ve daha bir çok kendine özel durumuyla alakalı olabilir... dusun
biraz karışık oldu ama ne demek istediğimi anlatabilmişimdir umarım, tabi yanlış düşünüyor da olabilirim 44
tresome isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla