Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-10-2007, 09:39 AM   #60 (permalink)
25emel
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: İstanbul Buluşması

Alıntı:
orpheo Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
İstanbul buluşması çok keyifliydi...
Ben buluşmadan bir yarim saat önce gidip Akm'nin hemen yanında ki Gezi-İstanbul cafesinden büyük bir masa rezerve ettirdim..
Daha sonrada arkadaşlar gelmeye başladı...İzumi,Hayatdolu,Periprensesi,Ali Bey,İbrahim Bey,Asisler ve Kuzeni ile birlikte toplam 8 kişiydik.

Bol bol sohbet ettik.Hem site ile ilgili konuştuk hemde herkes kendi hikayesini anlattı.Asisler çekim gücünden ve hayatında ki etkilerinden bahsetti...Onu dinlemesi ayri bir keyifti..

İbrahim daha dün ilk mesajini yazmiş siteye bugun ise buluşmaya katıldı.

Ali bey site üyesi pek yazmiyor ancak o da katildi buluşmaya.
Periprensesi eski üyelerimizden.
Hayatdolu önceden üye olmuş ancak buluşma yazisini gorunce gelmiş
İzumi'yi zaten taniyorsunuz kendisi sitede aktif mesajlar yazan bir üyemiz.

İzumi'nin makinesi ile bir kaç fotograf cektik bakalim onlarida iler ki gnlerde yayinlayacağiz...
Katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederim...

Birazda radyoda bahsedeyim buluşmadan...

Bu arada Orpheo kesin gelir diye bekliyordum am gelememis biraz once okudum.Artik bir daha ki buluşmaya diyelim...

atakan abi bizimkilere telkini lazım.orçunu biraz rahat bırakma telkini.planlarım neydi .noldu.
ne umdum ne buldum.üniversiteden ötürü artık c.tesi ve pazar netteyim.devamlı takipteyim.umarım öbürküsüne gelicem.kesin gelicem.konuşçak konualrımı kağıda bile yazmıştım.uyuz oldum cidden uyuz oldum.

atakan abi bir dahaki buluşmayı inşallah 1 yıl sonraya filan... aman diyim
boşver sinirlenme bi sonrakine bizde katılırız
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla