Duygularını Dışavur!

0
Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan, burası Çekirdek Teknoloji Danışmanlık. Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.Müziklerin içine keşfettiğim teknikle sesli telkinler yerleştiriyorum.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip faydalandı.Eğer denemek istersen bu siteden ücretsiz hediye telkin mp3 indirebilirsin.Sayfada sol aşağıda. telkincd.com/sss Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri...

Subliminal mesajlarımızla duygularınıza izin verin ve aklınızda gerçekten ne varsa söyleyin.

 • Duygularınızı içinizde mi biriktiriyorsunuz?
 • Duygularınızı kendinize mi saklıyorsunuz?
 • Güçlü görünmeye mi çalışıyorsunuz?
 • Ailenize ve arkadaşlarınıza sıkıntı vermek istemiyor musunuz?
 • Her şeyin üstesinden gelmeye çalışmaktan yoruldunuz mu?

Bazen birkaç şeyi kendimize saklamak iyi fikir olabilir, bu duygularınızı kontrol etmeniz için iyi olabilir. Ama duygularınızı asla dışarı vurmuyorsanız, o zaman birkaç negatif sonuç oluşabilir. Onları içinizde tutarsınız, bazen yıllarca, sonunda “patlayarak” serbest bırakırsınız, ya da ruhsal çöküntü yaşarsınız.

Eğer duygularınızı kendinize saklarsanız, arkadaşlarınız ve aileniz asla gerçek sizi tanıyamazlar, ne zaman üzgün olduğunuzu, ya da ne zaman yardıma ihtiyacınız olduğunu bilemezler. Onlar sizin yalnızken iyi hissettiğinizi düşünebilirler ve sizi üzecek şekilde davranabilirler, ve hiçbir şey söylememek bu durumu daha da kötüleştirebilir. Kendinizi kullanılmış hissedebilirsiniz, ama onlara asla bir şey söylemezseniz bu da asla son bulmaz.

Albümümüz, size duygularınızı kontrollü bir şekilde, patlamadan ya da sorun yaşamadan dışarı vurmanız için yardım edecektir. Siz:

 • İyi de kötü de olsa duygularınızı tartışmakta özgür hissedeceksiniz.
 • Arkadaşlarınıza ve ailenize gerçekten ne düşündüğünüzü/hissettiğinizi söyleyebileceksiniz.
 • İnsanları daha iyi tanıyacak ve onların da sizi tanımalarına izin vereceksiniz.
 • Tüm yaşamınız boyunca ortaya çıkarmaktan korktuğunuz “Gerçek size” ulaşmalarına ve dokunmalarına izin vereceksiniz.
 • Daha iddialı olacaksınız – Bir şey sizi üzdüğünde ya da sorun olduğunda düşüncenizi söyleyeceksiniz.
 • Her zaman kendinizi savunacaksınız.
 • Asla insanların sizi ezip geçmelerine izin vermeyeceksiniz.

Duygularınızı özgürce dışarı vurun ve kendinizle ve duygularınızla rahat olun. Aklınızdan geçeni söylemeye başlayın ve subliminal mp3 albümümüzle hayatınızın kalitesini artırın.

Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

Duygularını Dışavur!
50.00 TL + KDV

Fiyatı
:
59.00 TL
Havale İndirimli
:
56.05 TL
Teslimat Süresi
:
4-6 Gün

Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan, burası Çekirdek Teknoloji Eğitim ve Danışmanlık. 2000 yılında ses kaydı yaparken mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim. Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım. Gitmeden önce bu linkleri ziyaret etmeniz iyi olur..

5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespit için: cekirdekinanc.com
Hediye deneme bilinçaltı telkin mp3 'lerim için: hayatimdegisti.com

Çekirdek İnanç markası 8 yıldır var.Telefonla sizinle görüşülüp size engel olan düşünceler bulunuyor.Gitmeden önce yazılarımı okumanızı tavsiye ederim.
Online çekirdek inanç çalışmasını bu linkten alabilirsinz. İnternette çekirdek inanç ve subliminal telkinler

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here