Daha İyi Şarkıcı Ol!

0
445

Hayat değiştiren subliminal mesajlarımızın yardımıyla sesinizi doğal olarak geliştirin ve ünlü bir şarkıcı olun!

  • Her zaman bir şarkıcı mı olmak istediniz?
  • Şarkı söyleyişinizi geliştirmeyi deniyor ve bunun için yardıma ihtiyaç mı duyuyorsunuz?
  • Pek çok çalışma yaptığınız halde şarkı söyleyişinizde bir ilerleme kaydetmekte zorlanıyor musunuz?

Eğer şarkı söylemeyi gerçekten ciddiye alıyor ve bu konuda ilerlemek istiyorsanız, albümümüz isteklerinizi zevkle yerine getirecektir. Albüm, bilinçaltı zihninizi amaçlarınızla hizalar ve ünlü bir şarkıcı olma rüyanızı başaracağınıza emin olursunuz!

Subliminal mesajlar 2 yolla çalışır:

  • Sizin şarkıcılığa karşı azminizi ve motivasyonunuzu sağlayarak: Daha sıkı çalışacak ve kendinizi 100% şarkı söylemeye adayacak, kesin kararlı olacaksınız.
  • Aynı zamanda sizi şarkı söylemeye daha fazla odaklayacaktır. Detone olduğunuzda hissetmeniz için keskin bir kulak geliştireceksiniz. Bu, sizin kendi en iyi ses tonunuzu bulmanıza yardım edecek ve şarkıcılığınızı geliştirmenizi sağlayacaktır.

Bu subliminal mesaj albüm, sizi hemen, bir gecede şarkıcı yapmayacak. Eğer siz böyle kolay bir yol arıyorsanız, o zaman mesajlarımızın size yardımı olmayacaktır. Şarkıcılığı ciddiye alıyorsanız, kararlı ve azimliyseniz ve şu anda çalışmalarınıza devam ediyorsanız, subliminal mp3’ümüz size, bilinçaltı zihninizi ünlü bir şarkıcı olma amacınızla hizalayarak yardımcı olacaktır, böylece bedeniniz, zihniniz ve bilinçaltı zihniniz hep birlikte aynı amaç için çalışacaklar, yani sizi hiçbir şey durduramayacak.

Şarkı söyleyişinizi, sesinizi daha hızlı ve kolay ilerletin; Hayat değiştiren subliminal mp3 albümle zaman kazanın ve sesinizi hızlı derecede artırın!

Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

 

Daha İyi Şarkıcı Ol!
50.00 TL + KDV

Fiyatı
:
59.00 TL
Havale İndirimli
:
56.05 TL
Teslimat Süresi
:
4-6 Gün
Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan, burası Çekirdek Teknoloji Danışmanlık. Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.Müziklerin içine keşfettiğim teknikle sesli telkinler yerleştiriyorum.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip faydalandı.Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti yaptirabilirsiniz. Subliminal yöntem ile müziğin arkasına mesaj eklemek ve bilinçaltını bu şekilde programlamak. Amerika ve Avrupada yaygın olarak kullanılan bu yöntemi Türkiye’ye ilk kez getiren Boğaziçi üniversitesi mezunu ve Hayatimdegisti.com sitesi kurucu Atakan Sönmez ile konuştuk. Oldukça heyecan verici bir söyleşi oldu… https://www.hayatimdegisti.com/soylesi-ritmotrans-nedir.html
Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here