Daha İddialı Ol!

0
1850
Tesadüf diye bir şey yoktur İlk defa geliyorsanız, ismim Atakan, burası Çekirdek Eğitim ve Danışmanlık.Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.Müziklerin içine keşfettiğim teknikle sesli telkinler yerleştiriyorum.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip faydalandı.Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz hediye telkin mp3 indirebilirsin.6 saat dinleyin. telkincd.com/sss Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri... .Size engel olan neler olabilir?Çekirdek inanç için 5 dakikalık telefonla ön tespit ücretsizdir ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Güçlü subliminal mp3 albümümüzle, istediğinizi almak ve fazla agresifleşmeden amaçlarınıza ulaşmak için, nasıl daha iddialı olacağınızı öğrenin!

 • Sosyal ortamlarda ya da işte daha iddialı olmak istiyor musunuz?
 • Daha iddialı indanlar kontrolü ele aldığında, sık sık hemen geri adım mı atıyorsunuz?
 • İddialı olmak için zorlanıyor musunuz? Ya da iddialı davrandığınızda kendinizi kaba mı hissediyorsunuz?

Yalnız değilsiniz, genelde bize böyle öğretildi; diğer insanlara saygı duymak, nazik olmak, sıranı beklemek, kaba olmamak. Modern toplum koşulları bize erken yaşta bunları yerleştirdi, ve size saldırgan olma, yüksek sesle konuşma dendi. Bunlar harika, ama bunlar sizi iddialı olmaktan alıkoymamalı. Siz hem kibar hem iddialı olabilirsiniz, aynı zamanda yukarda sözü edilen özellikleri de taşıyabilirsiniz.

Çoğu insan iddialı olmaktan korkar, ya da kendini rahat hissetmez. Bu normal gelmiyor değil mi? Özellikle eğer siz her zaman uysal ve pasifseniz! İddialı davranış saldırgan olmayı gerektirmez, aslında agresifleşmek zorunda değilsiniz. İddialı davranış, kendine güvenmek, kendi değerini ve doğrularını bilmek ve fikirlerini dile getirmekle ilgilidir.

Herkes daha iddialı olmayı öğrenebilir, ve bu subliminal mp3 albümün fonksiyonu da budur. Bilinçaltı zihninizi, iddialı davranmakla ilgili negatif çağrışımlardan temizlemeyi hedefler ve onların yerine nasıl daha iddialı olabileceğinizle ilgili pozitif düşünceleri yerleştirir. Bu albüm şunları yapacak:

 • Zihninizi daha iddialı olacağınıza inanmanız için ayarlar, ve bu sayede daha iddialı olacaksınız.
 • İddialı davranışa bakış açınızı değiştirir – bunu normal görmeye başlarsınız, yaşamınızda gövenli ve sosyal olursunuz.
 • Birisine, sizin için bir şey yapmasını söylerken kendinizden emin olursunuz.
 • Görüşlerinizi, duygularınızı, düşüncelerinizi, isteklerinizi dile getirirken özgür hissedersiniz.
 • Duygularınız, düşünceleriniz, istekleriniz ve değerleriniz tehlikeye düştüğünde kendinizi savunursunuz.

İddialı olmak hayatın pek çok alanında önemli bir beceridir; istediğiniz işi almak, sosyal ortamlarda kendinizi savunmak, kabadayılaşmaktan kaçınmak, başarılı bir satıcı olmak ve daha bir çok şey! Kendinizden söz ettirmeye başlayın, ortalıkta daha iddialı olmak için dolanmayı bırakın!

Kişisel değişim yapmaz ve daha iddialı olmak için efor harcamazsanız, bunun hayatınızda nelere malolacağını, ne fırsatlar kaçırtacağını düşünün! Bugün bu subliminsal mp3 albümü alarak daha iddialı olmak için ilk adımı atın!

Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir

 • Ben iddialıyım
 • Her zaman kendimi savunurum.
 • Her zaman girginim(sosyalim)
 • Her yaptığım şeyde iddialıyım.
 • Konuştuğum zaman insanlar beni dinler
 • İnsanlardan kendim için bir şeyler isterken kendimden eminim.
 • Düşündüğümü açıkça söylemek benim doğrum.
 • Önce kendi ihtiyaçlarımı düşünürüm.
 • Ben dolaysız ve dürüstüm.
 • Düşüncelerimi ve duygularımı açıkça ifade ederim.
 • Daima kendi esas doğrularımın arkasında dururum.
 • Güçlü değerlerim var ve her zaman onlarla yaşarım.
 • Her zaman kendimi özgürce ifade ediyorum.

Daha İddialı Ol!
50.00 TL + KDV

Fiyatı
:
59.00 TL
Havale İndirimli
:
56.05 TL
Teslimat Süresi
:
4-6 Gün
Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan Sönmez, Burası Çekirdek Teknoloji Eğitim ve Danışmanlık. 17 yıl önce ses kayıdı yaparken tesadüfen mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim. Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım. Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin mp3 lerimi indirip faydalandı. Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin mp3 indirebilirsiniz.
telkincd.com/sss
Çekirdek İnanç Kitap Sadece İnternette Bu Adreste Kapak  Resme Tıklayınız

Çekirdek İnanç markası 8 yıldır var.Telefonla sizinle görüşülüp size engel olan düşünceler bulunuyor.Gitmeden önce çekirdek inanç hakkında yanlış bilinen 12 şey yazımı okumanızı tavsiye ederim. Online çekirdek inanç çalışmasını bu linkten hemen alabilirsinz. İnternette çekirdek inanç ve subliminal telkinler

Faydalanabileceğiniz tüm sitelerimiz sırası ile...

1-http//www.hayatimdegisti.com

2-http://www.cekirdekinanc.com

3-http://www.cekirdekinanc.com.tr

4-http://www.telkincd.com

5-http://www.telkinmp3.comontespit

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here