Asabi Bağırsak!

0
346
Tesadüf diye bir şey yoktur İlk defa geliyorsanız, ismim Atakan, burası Çekirdek Eğitim ve Danışmanlık.Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.Müziklerin içine keşfettiğim teknikle sesli telkinler yerleştiriyorum.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip faydalandı.hayatimdegisti.com sitesinin kurucusuyum.Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz hediye telkin mp3 indirebilirsiniz.6 saat uykuda dinleyin. telkincd.com/sss Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri... .Size engel olan neler olabilir?Çekirdek inanç için 5 dakikalık telefonla ön tespit ücretsizdir. cekirdekinanc.comsitesindeki numaralardan arayabilirsiniz. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Güçlü subliminal mp3’ümüzle Asabi bağırsak sendromundan(IBS) kurtulun ve hayatınızı geri alın!

Asabi bağırsak sendromundan çok çektiniz ve negatif yan etkileri olan ilaçları almadan çaresini bulmak mı istiyorsunuz?

IBS sizi gerçekten yapmak istediğiniz şeylerden alıkoyuyor mu?

Bu sonsuza dek sürmek zorunda değil! Etkili ve güçlü subliminal mp3 albümümüzü deneyin; Subliminal, IBS oluştuğunda bilinçaltı zihninizi hedefler ve onu durdurmak ve geri gelmemesini sağlamak için güçlü mesajlar kullanır. Aşağıda nasıl çalıştığını görebilirsiniz:

 • Subliminal mesajların gücünü bağırsak ağrılarınız oluştuğunda onları uzaklaştırmak için kullanın.
 • Zihniniz ve bağırsak sisteminiz arasındaki ilişkiyi, bağırsak sendromunuzun sıklığını ve şiddetini azaltmak, ve geri gelmesini durdurmak için geliştirir.
 • IBS sendromunu kökten iyileştirmek için sağlıklı gıdalardan keyif ve tat almanızı ve yeterli miktarda vitamin almanızı sağlar.
 • Mide problemlerinizin ve asabi bağırsak sendromunuzun nedeni olan stresi nasıl uzaklaştıracağınızı öğrenir ve rahatlarsınız.

Subliminal mesajlarda rahatlatıcı özelliği kadar, iyileşme sürecinize yardımcı olacak ve stresi uzaklaştıracak alfa dalgaları kullanılmıştır.

Asabi Bağırsak Sendromu ile savaşmaya, ya da zararlı yan etkileri olan ağrı kesicileri kullanmaya devam etmeyin. Asabi bağırsak sendromu oluştuğunda, bu doğal ve ucuz iyileştirici yöntemi kullanın ve geri gelmesini engelleyin! Bu albümü bugün alın ve aktif, özgür geleceğinize yönelin!

 

 

Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

 

Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir

 • Asabi bağırsak sendromundan özgürüm.
 • Daha iyi hissediyorum.
 • Karnım(midem) sakin.
 • Karnım rahatlamış durumda.
 • Bağırsak sistemim temiz ve tam kapasite çalışıyor.
 • Bağırsaklarımın kondisyonu mükemmel.
 • Midemin gıdaları sindirme sistemi iyi çalışıyor.
 • Sağlıklı yiyecekler yiyorum.
 • Bedenim gevşemiş durumda.
 • Gevşemiş ve rahat hissediyorum.
 • Ben harika fiziksel ve zihinsel sağlığın içindeyim(sahibim)
 • Ben her zaman sağlıklıyım.

Asabi Bağırsak!
50.00 TL + KDV

Fiyatı
:
59.00 TL
Havale İndirimli
:
56.05 TL
Teslimat Süresi
:
4-6 Gün
Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan Sönmez, Burası Çekirdek Teknoloji Eğitim ve Danışmanlık. 17 yıl önce ses kayıdı yaparken tesadüfen mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim. Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım. Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin mp3 lerimi indirip faydalandı. Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin mp3 indirebilirsiniz.
telkincd.com/sss
Çekirdek İnanç Kitap Sadece İnternette Bu Adreste Kapak  Resme Tıklayınız

Çekirdek İnanç markası 8 yıldır var.Telefonla sizinle görüşülüp size engel olan düşünceler bulunuyor.Gitmeden önce çekirdek inanç hakkında yanlış bilinen 12 şey yazımı okumanızı tavsiye ederim. Online çekirdek inanç çalışmasını bu linkten hemen alabilirsinz. İnternette çekirdek inanç ve subliminal telkinler

Faydalanabileceğiniz tüm sitelerimiz sırası ile...

1-http//www.hayatimdegisti.com

2-http://www.cekirdekinanc.com

3-http://www.cekirdekinanc.com.tr

4-http://www.telkincd.com

5-http://www.telkinmp3.comontespit

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here